CRAFT jest spółką produkcyjną działającą polskim rynku w strukturach McCANN Worldgroup.

Specjalizujemy się zarządzaniu i produkcji poligraficznej, post-produkcji video, tłumaczeniach i trans-kreacji, adaptacji idei kreatywnych oraz audytach efektywności kosztowej.

Rozwiązania proponowane przez CRAFT są oparte na klarownym modelu pracy z klientami  i zaawansowanej technologii, która pozwala efektywnie zarządzać kosztami i wspierać naszych klientów w najbardziej skomplikowanych procesach produkcyjnych i wyzwaniach biznesowych, zarówno globalnie, jak i na rynkach lokalnych.

Pierwsze studio produkcyjne CRAFT zostało otwarte w 1987 roku (jako Worldgroup EXP). Dzisiaj CRAFT Worldwide zatrudnia ponad 1000 pracowników na ponad 50 rynkach na świecie. Są to osoby specjalizujące się w reklamie, adaptacji oraz produkcji.

CRAFT należy do Interpublic Group. Naszymi klientami są takie marki, jak m.in. General Motors, Microsoft, L’Oréal, czy Coca-Cola.
 

Momentum

Momentum jest kreatywną agencją trade, shopper i event marketingu, działającą w ponad 50 krajach na świecie.

Naszych klientów wspieramy kompetencjami w zakresie: promocji i reklamy, organizacji imprez i wydarzeń, marketingu bezpośredniego, shopper & field marketingu, programów lojalnościowych i aktywacji.

Zamiast tworzyć rozwiązania dla konsumentów, wolimy wraz z brandami, ich konsumentami i shopperami współtworzyć rozwiązania dotyczące szeroko pojętych zakupów, które łączą, bawią, informują, dostarczają doświadczeń z marką, wartych wysiłku konsumentów, by się nimi dzielić z innymi.

Dostarczamy rozwiązania i idee, zarówno na etapie strategii, konceptu czy też egzekucji, które angażują krytycznych i będących zawsze online konsumentów w tworzenie wartości dla marki.

 

Klienci: Mariusz.Otowski@craftww.pl