Stanley Black & Decker wybiera McCann Worldgroup

Agencja McCann & MRM została hubem regionalnym na kraje Europy Środkowo- Wschodniej (CEE) firmy Stanley Black & Decker – amerykańskiego producenta narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym na całym świecie.

Stanley Black & Decker wybrał McCann & MRM jako swoją wiodącą agencję w regionie CEE. Warszawska agencja będzie odpowiedzialna za obszar strategii i kreacji, a także działania w sferze digital. Współpraca, której szczegóły są właśnie uzgadniane, rozpoczęła się z początkiem grudnia i ma charakter długoterminowy. Za planowanie mediów będzie odpowiadał dom mediowy Universal McCann.

– Doświadczenie, skala działania czy zakres świadczonych przez McCann Worldgroup usług daje nam gwarancję efektywnej realizacji naszych kampanii w całym regionie, powiedział Rafał Błaszczyk, Marketing Manager CEE w Stanley Black & Decker.

– Bardzo się cieszymy, że tak renomowana firma jak Stanley Black & Decker zdecydowała o powierzeniu nam wiodącej roli w swojej komunikacji marketingowej – i to w tak ważnym regionie jakim jest CEE. Jest to dla naszej agencji unikalna szansa, aby wykazać się zarówno w działaniach B2B, jak i B2C. Cieszę się na naszą współpracę i jestem przekonany, że już
wkrótce będziemy w stanie zaproponować ciekawe kampanie, które w efektywny sposób wesprą działania sprzedażowe i wizerunkowe Stanley Black & Decker,
powiedział Wojciech Borowski Prezes Zarządu, McCann Worldgroup w Polsce.